O nas

Green Value od lat umiejętnie zdobywa wiedzę i doświadczenie z zakresu odnawialnych źródeł energii. Doradzamy naszym klientom pod kątem inwestycji w projekty PV, a także skutecznie realizujemy cały proces administracyjno-projektowy w farmy fotowoltaiczne. Zbudowaliśmy profesjonalny zespół ekspertów, doradców i specjalistów, którzy dzięki swojej wiedzy, wykształceniu, doświadczeniu oraz niezbędnym uprawnieniom pozostają do Państwa pełnej dyspozycji.  Naszym klientom pomagamy pozyskać określone grunty w konkretnych lokalizacjach a następnie dzięki podpisanej umowie dzierżawy, z poświadczonym notarialnie podpisem uzyskujemy tytuł prawny do dysponowania nieruchomością. Dzięki temu, działając w imieniu  inwestora/dewelopera, kompleksowo przygotowujemy dokumentację, niezbędną do powstania farmy fotowoltaicznej.

Zapraszam do kontaktu

Prezes zarządu Green Value sp z o.o.

Realizujemy

Rynek PV jest jednym z najdynamiczniejszym rozwijającym się sektorem rynku w Polsce i jednym z czołowych w unii europejskiej. Green Value pomaga wielu inwestorom wykorzystać ten trend realizując na ich rzecz projekty PV zlokalizowanych w całej Polsce.

O Green Value sp z.o.o

Grenn Value sp z.o.o jest spółką projektową, której głównym celem jest przygotowanie na zlecenie inwestora/dewelopera projektów farm fotowoltaicznych.

Model biznesowy spółki zakłada, że na zlecenie inwestora pozyskuje się z góry określone grunty pod budowę farmy fotowoltaicznej, a następnie doprowadza się projekt do warunków przyłączeniowych lub pozwolenia na budowę.

Dzięki know- how spółki, taki model pozwala klientowi na maksymalizację projektów PV w swoim portfelu inwestycyjnym.

Newsroom

Skontaktuj się z nami